Відкрито «Банк одягу».

Навколо нас є багато сімей які потребують допомоги. Дуже часто люди, що опинились у скрутному становищі не знають куди звернутись, а люди що хочуть допомогти, не знають як і кому.
За ініціативи громадської організації «Шевченківський Рух» на Сирці стартував перший в Україні соціальний проект «Банк одягу», що об’єднує потреби обох сторін. Принцип роботи полягає у тому, що кожен хто опинився у важкому стані, може скористатися послугами банку і абсолютно безкоштовно отримати одяг, взуття та речі побутового вжитку.
Банк поповнюється за рахунок речової допомоги яку надають небайдужі громадяни. Обов’язкова умова прийому — одяг має бути чистим на випрасуваним.
Активісти ретельно відбирають та сортують речі перед тим, як вони опиняються на вішаках. Ассортимент постійно оновлюється.
Приміщення обладнано належним чином, щоб перебування відвідувачів було комфортним та затишним. Одяг охайно розвішаний на стендах для зручного вибору, а те що сподобалось, можна одразу вдягти у примірочній.
Відкриття банку викликало великий ажіотаж з боку журналістів, завдяки яким сюжет про наш проект потрапив майже на всі телеканили України.
Приємно усвідомлювати що наша діяльність стала взірцем для інших і наш досвід перейняли в багатьох містах країни, відкривши подібні заклади.
Ви можете особисто переконатись, що допомагати легко

Чекаємо Вас за адресою М. Берлинського, 9. Гаряча лінія: 221-36-26В закладки: постоянная ссылка.

Комментарии недоступны